Festyn Rodzinny “Magia Przyjaźni” Przyjazna Szkoła zad. 6

  W dniu 27 maja br. w naszej szkole odbył się coroczny festyn rodzinny, w tym roku pod hasłem “Magia przyjaźni”. Tytuł nieprzypadkowy, bo związany ściśle z projektem realizowanym przez naszą Siódemkę – PRZYJAZNA SZKOŁA.
Jak na prawdziwych przyjaciół przystało, do wspólnej zabawy, w to niedzielne popołudnie, zaprosiliśmy Fabryka Handballu, która zadbała o profesjonalny trening fanów aktywności sportowej. Dla najmłodszych naszych gości również nie brakowało atrakcji. Dmuchańce, malowanie twarzy, przejażdżki konne… lody prosto z ameryki, wata cukrowa i pyszne ciasteczka z owocami. Dla nieco starszych gra terenowa! Kreatywność, pomysłowość i ciut wiedzy – niezbędne. Dla wytrwałych czekały nagrody. Dla pozostałych gości kawka, domowe ciasto i menu wiejskiej chaty z prażonkami na czele. Na zakończenie zdjęcie z profesjonalnej fotobudki – wszystkie miny dozwolone.
Dziękujemy za liczne przybycie. Cieszymy się, że to wspaniałe święto zabawy mogliśmy dzielić z całą społecznością naszej dzielnicy Borowe Pole:)

Zapraszamy na fotorelację do galerii:)