Mam talent

Siedem pięknych dziewczyn postanowiło pracować na rzecz społeczności szkolnej, realizując pomysły i marzenia uczniów. Uważały bowiem, że człowiek nie jest biedny kiedy nie ma ani centa, ale kiedy nie ma marzeń. Dzisiaj nasi uczniowie będą walczyli o własne marzenia. Obejrzeliśmy pierwsza edycję – Mam Talent organizowaną przez Radę SU.
Chętni uczniowie mieli możliwość publicznego zaprezentowania swoich umiejętności. Na sali prezentowało się 15 śmiałków. Część osób wystąpiła solo, pozostali w grupach. Występy poprzedzone były krótką prezentacją solistów i grup.
W programie nie zabrakło również profesjonalnego jury, w skład którego weszli nauczyciele oraz uczniowie. Jury której oceniało : pomysłowość, jakość wykonania, merytoryczne przygotowanie do występ, kontakt z publicznością oraz strój.
W każdy dobrym programie musi być publiczność, która okazywała wyrazy uznania dla każdego z uczestników gromkimi brawami. Doceniono nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim odwagę uczestników zabawy. Dla niektórych już samo wystąpienie publiczne było dużym wyzwaniem. Do tego stres związany z opinią jury. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dużo wzruszeń i emocji .
Opiekun SU Olga Pierwocha
    
Pierwsze miejsce oraz Nagrodę Publiczności w pierwszej edycji Konkursu Mam Talent w SP 7 zdobyła Emilia Kocemba. Gratulujemy!