Mistrzostwa miasta w pływaniu

21.03. we wtorek w pierwszy dzień wiosny odbyły się mistrzostwa miasta w pływaniu dziewcząt i chłopców . Nasi uczniowie spisali się na medal, w swoich kategoriach zdobyli miejsca na podium. Chłopcy kategoria III- IV klasy Szymon Mikoda zajął II miejsce, Igor Kabza VII ,natomiast w tej samej kategorii wiekowej tylko dziewczęta Kasia Goj zajęła III miejsce. Kategoria chłopcy V-VI klasy Miłosz Cierpisz uplasował się na I miejscu płynąc stylem grzbietowym, Marcel Mikoda III miejsce w stylu klasycznym, Szymon Latacz V miejsce stylem dowolnym , w kategorii dziewcząt Emilia Skowronek zajęła III miejsce. Gratulacje!:)     opiekun p. Magdalena Mucha

Zapraszamy chętnych do nauki pływania z 3 i 4 klasy  na basen w środy na 14.30:)