Relacja z podróży za jeden uśmiech:)

Spieszymy donieść, że  wróciliśmy z podróży…. podróży za jeden uśmiech.
Dziś nasza szkoła zamieniła się w stacje, z której odchodziły pociągi w cztery strony świata… i tak: klasa zero zabrała nas na czarny ląd, klasa pierwsza do krainy Coca-Coli, klasy trzecie odwiedziły Anglię i Rosję, czwarta pokazała nam jak tańczy się Despasito w Hiszpanii, piąta ukazała nam uroki naszej ojczyzny, szósta zaprosiła nas do cygańskiego taboru… a siódma…. siódma zabrała nas do gorącej Grecji. Imprezę uświetniały zabawne fragmenty filmu “Podróż za jeden uśmiech”, czyli przygody dwóch kuzynów, podróżujących z Krakowa nad samo morze Na zakończenie niespodzianka… szalone panie Wiola Zamora, Magdalena Mucha, Katarzyna Hilgartner, Katarzyna Świderska i Jola Brewka zaprosiły nas do Gruzji.
Impreza dla całej społeczności Borowego Pola była także okazją do podsumowania akcji UNICEF pod hasłem “Pomóżmy dzieciom w Syrii przetrwać zimę”, w którą włączył się SU wraz ze swoim opiekunem p. Olgą Pierwochą. Dzięki hojności naszych gości, w tym również Prezydenta Miasta Zawiercie p.Witolda Grima udało się zebrać dla potrzebujących dzieci kwotę 1285 zł. To już druga tego typu akcja w naszej szkole. W ubiegłym roku bowiem nasi uczniowie wraz z rodzicami szyli lalki, z których dochód został przeznaczony na szczepionki dla dzieci z Angoli.
Andrzejkowe przedstawienie nie mogło odbyć się również bez degustacji tradycyjnych potraw, z krajów, które reprezentowali nasi uczniowie.
Na pamiątkę, jak zwykle, niezawodna Fotobudka Szuflada i szalone photo
Obecny na uroczystości Prezydent Miasta Zawiercia, p. Witold Grim podziękował zebranym za obecność i zaangażowanie. Do podziękowań przyłączyła się Dyrektor Szkoły, p. Elżbieta Niedźwiedzka 🙂

Zapraszamy na fotorelację do galerii:)