Etwinning

W roku szkolnym 2008/09 otrzymaliśmy KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI!
W roku szkolnym 2009/10 otrzymaliśmy EUROPEJSKĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI!

Odznaka Jakości jest konkretnym wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za wysoki poziom działań poświęconych eTwinningowi. Dla uczniów jest to wspaniała motywacja do dalszej pracy, a dla szkoły uznanie jakości i świadectwem otwarcia się na współpracę europejską. Projekt eTwinning realizowany w naszej szkole wyróżniał się w następujących obszarach: innowacja pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, współpraca pomiędzy szkołami, kreatywne wykorzystanie technologii ICT.

16 listopada 2008r otrzymaliśmy Krajową Odznakę Jakości za projekt prowadzony z Francją, Danią i Grecją. Koordynatorem programu była mgr Olga Pierwocha

17 września 2009 r, jako jedna z pierwszych szkół w Zawierciu, otrzymaliśmy Europejską Odznakę Jakości za projekt “Jaś i Małgosia zwiedzają Europę “. W ramach projektu współpracowaliśmy z Bułgarią, Grecją, Rumunią, Wielką Brytanią, Turcją, Włochami i Danią. Projekt z uczniami prowadziła mgr Olga Pierwocha. Doceniono innowacyjność projektu, szeroki zakres współpracy między szkołami, kreatywne wykorzystanie możliwości technologi informacyjnej.

Bardzo się cieszymy, że doceniono naszą pracę.

 

www.etwinning.pl